IDEAL Administration

Uzaktan Yönetim Yazılımı
BİLGİ
  • Lisans Deneme Sürümü - 399 $
  • Boyut 32 MB
  • Version 1.3.0.2
  • Dil İngilizce
  • Firma Pointdev
IDEAL Administration yazılımı ile Wan, Vpn veya internet bağlantısı kullanarak yerel bir ağ üzerinden Windows'u ve Avtive Directory alanlarını uzaktan yönetebilirsiniz.
IDEAL Administration yazılımı ile Wan, Vpn veya internet bağlantısı kullanarak yerel bir ağ üzerinden Windows'u ve Active Directory alanlarını uzaktan yönetebilirsiniz.

Yazılım sayesinde Windows sunucularının ve konumların yönetimini yapabilir, Active Directory yönetim işlemleri, veri taşıma ve veri tabanı yedekleme işlemleri gibi uzaktan kontrol yapabilmenize olanak sağlayan tüm görevleri gerçekleştirebilirsiniz. Bunların yanında örgütsel birim yönetimi, grupların ve kullanıcıların yönetimi, kayıt yönetimi, Lan yönetimi, Terminal sunucu yönetimi, ağda bulunan yazıcıların yönetimi, paylaşılan klasörlerin yönetimi, ürün anahtarlarının yönetimi ve uzak bilgisayarları durdurup, yeniden başlatma gibi daha bir çok işlevi yerin getirebilirsiniz.

Şu an incelemekte olduğunuz IDEAL Administration yazılımı 30 günlük deneme sürümüdür. Yazılımın lisanslı sürümünü resmi sitesinden ücret karşılığında satın alarak kullanabilirsiniz.
IDEAL Administration indir